جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چطور انتخاب تجهیزات شراب باید انجام شود؟

چگونه باید تجهیزات شراب را انتخاب کنید؟ با توسعه مداوم فن آوری شراب و تجهیزات شراب، تنوع، خانه تجهیزات ساخت شراب مورد استفاده در تمام تصفیه شده از فولاد ضد زنگ تصفیه شده است. جوش تجهیزات بسیار خوب است، Naisuan جیان درجه حرارت بالا، هیچ خطرات امنیتی.

شراب برای نوشیدن انتخاب زیادی برای انتخاب شراب شده است، می خواهید کیفیت شراب را بر روی نیاز به مجهز شدن با تجهیزات ساخت شراب بسازید، اما شراب تولید شراب در بازار طیف گسترده ای، چگونه انتخاب مناسب شراب ساخت تجهیزات، تبدیل شدن به یک دوست می خواهید چهره مشاعره، به دنبال Xiaobian از دو جنبه به شما معرفی نحوه انتخاب تجهیزات شراب خانگی؛

1، از قسمت مواد

در حال حاضر در بازار تجهیزات شراب، مواد با آلومینیوم و فولاد ضد زنگ رایج است. از نظر آلومینیوم، مقاومت اسیدی و قلیایی کم است، استفاده از زندگی کوتاه، مهم است که در فرآیند ساخت شراب، تجهیزات شراب آلومینیوم یک واکنش شیمیایی، تشکیل آلومینا، نه تنها به مقدار زیادی بر روی شراب تاثیر می گذارد کیفیت بدن نیز بر بدن نوشیدنی تاثیر می گذارد، این مواد در حال حاضر به تدریج توسط تجهیزات از مواد فولادی ضد زنگ جایگزین؛ به دلیل فولاد ضدزنگ تجهیزات ساخت شراب، خواص شیمیایی پایدار است، نه به علت واکنش های شیمیایی و مضر برای انسان از مواد و تمیز کردن راحت تر، ظاهر برخی از بیشتر تصفیه شده، اولین انتخاب برای تجهیزات شراب، تجهیزات داخلی شراب داخلی، بهترین مواد 304 فولاد ضد زنگ، این مواد تولید تجهیزات محیط زیست دوستانه، دوستان زیبا انتخاب کنید که شما می توانید این نوع مواد ساخت تجهیزات شراب را در نظر بگیرید.

2، از جنبه های پشتیبانی

همانطور که این تجهیزات در خانه است، بسیاری از دوستانم به علت شراب هستند، بنابراین آبجو خود را انتخاب می کنید، سپس جنبه های فنی و تجهیزات جانبی بعضی از ملاحظات را خواهید داشت. بنابراین، اکثریت دوستان در انتخاب تجهیزات شراب می توانند تمایل به خرید تجهیزات شراب را می توان آزاد برای یادگیری یک مجموعه کامل از فن آوری شراب، امکانات ارائه شده و تولید کنندگان خدمات پس از فروش کامل است.

علاوه بر دو جنبه فوق، شما همچنین می توانید قیمت جامع معقول را در طیف وسیعی از عملکرد تجهیزات کامل و غیره.

تجهیزات شراب سازی نه تنها می تواند انجام کلینکر می تواند مواد اولیه را انجام دهد، او می تواند سوخت 30٪ -40٪ صرفه جویی، آسان به کار، با دوام، همه از مواد فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و مزایای دیگر. این امتیازات قیمت، کار خیرخواهانه است، انتخاب ایده آل برای کاربران شراب است.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه