جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نحوه دم شراب, شراب انتخاب تجهیزات است کلید

نحوه دم شراب, شراب انتخاب تجهیزات ساخت کلید است

"كنفسيوس، کنفوسیوس" در یک جمله: "می چیز باید اول سود خود" معنی که: اگر شما می خواهید برای انجام کارهای خوب, خوبی انجام فرد خوب، باید آن را آماده انجام آماده سازی ابزار مناسب. به عنوان مثال، ما به کوه به برش چوب آن تیز و با دوام تبر، پس نیمی از روز را قادر به برش بسته نرم افزاری هیزم باید انتخاب کنید و اگر ما تبر بد را انتخاب می کنید احتمال دارد که حتی در روز با نیم بسته نرم افزاری از چوب قطع می شود. پس انتخاب ابزار اغلب تصمیم به انجام همه چیز است "بیشتر با کمتر" یا فقط "کمتر موثر است."

در شراب، ابزار شراب ساخت تجهیزات است. همین دلیل، را انتخاب کنید چه نوع شراب ساخت تجهیزات مربوط به طور مستقیم به شراب دم می تواند، می تواند کسب و کار پول ندارد.

ما می دانیم که شراب سنتی بیشتر استفاده wok اینکه چوب و دیگر تجهیزات عقب مانده است، میزان کم مشروب شراب کیفیت تضمین شده، و هزینه هزینه بزرگ. اگر ما اتخاذ وسایل سنتی، نه تنها سود تضمین شده، اما مانند بوکس فقط می خواهم برای مطابقت با قهرمان بوکس نیز در حال رقابت با استاد سنتی محلی نیز رقابتی، نیست، قادر به نفع خود, اما اگر به او خنجر، شانس خود را تا حد زیادی افزایش یافته است؟

به عنوان نماینده از فن آوری جدید شراب ساخت تجهیزات به آخرین و پیشرفته ترین شراب ساخت تجهیزات با توسعه سریع علم و تکنولوژی، شراب تکنولوژی و تجهیزات نیز نوآوری و بهبود به دستگاه شده اند تکنولوژی کاربردی، اثر چند برابر رقابتی "خنجر" است. چه هستند مزایای خاص، ما را:

ابتدا مواد تجهیزات.

مکانیک دم تجهیزات، قطعات اصلی همه استاندارد 8K 304 استیل تصفیه شده، تجهیزات جوشکاری بسیار خوب اسید و قلیایی بالا، حرارت بالا، استفاده از امن، با کیفیت بالا، چرخه زندگی طولانی است.

دوم، ساختار تجهیزات.

درب دیگ قابل تنظیم. تجهیزات آب برزفدتف مکانیکی با درب قابلمه شراب قابل تنظیم، نه تنها می تواند تنظیم شراب، اما همچنین بازی فیلتر به دیگر, نقش چن Chongxiang; و گلدان قابل تنظیم ساختار دو لایه می تواند همچنین بازی درجه تنظیم شراب، نقش بخار شراب، بهبود کیفیت.

خوب خنک کننده و آب بندی. ویژه دستگاه کولر افزایش خنک کننده در منطقه, بهبود اثر خنک کننده و خوب آب بندی می کند بخار شراب نیست، برای اطمینان از خروجی در معرض است.

بخار پز رشته، رشته مواد غذایی مختلف از طعم های مختلف از شراب, بخار برای حل مشکلات هزاره مشکل استفاده کنید.

علاوه بر این، تجهیزات آب برزفدتف مکانیکی در پایان استفاده از آن صرفه جویی در انرژی طراحی تا حد زیادی کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی در هزینه های تولید. تجهیزات، مجموع 9 نوع عمده از 32 نوع تجهیزات معمولی می توان بر اساس نیازهای مختلف خود را، توانایی سرمایه گذاری مختلف برای انتخاب مناسب ترین تجهیزات آب برزفدتف

البته تنها "خنجر"، ما نه رقیب را به انجام آن می تواند حرکت? خودتان را در هفت تیر! و مکانیکی تحقیقات و توسعه چند منظوره چن چن است اجازه ضرب و شتم حریف، برنده هفت تیر"".


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه