جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خوب برای شراب ساخت تجهیزات چیست؟

خوب برای شراب ساخت تجهیزات چیست؟

نشت بزرگ، مشکل انتقال شده است به نرخ پایین مشروب به مشروب تجهیزات, به عنوان مثال، چوب و آجر قدیمی سنتی شراب ساخت تجهیزات، دلیل حذف. و شراب ساخت تجهیزات قلع و دلیل گران، مشکل محبوب. بنابراین در حال حاضر بازار محبوب شراب ساخت تجهیزات عمدتا تجهیزات آلومینیوم و فولاد ضد زنگ تجهیزات.

سپس فضا بهتر آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ بهتر است؟ پاسخ این است که هر کدام مزایای خاص خود، نه بهترین تنها مناسب، بسته به وضعیت شما است.

آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات هنوز اشغال بیشتر از سهم بازار، آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات معمولا بسیار سبک، حمل آسان آلومینیوم تراکم کوچک است. هدایت حرارتی آلومینیوم خوب است، بنابراین بازده حرارتی آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات بالا ذخیره سوخت و شراب است سریع، نرخ بالای شراب. آلومینیوم کم هزینه، بنابراین قیمت آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات نسبتا ارزان، آسان برای مصرف کنندگان به رسمیت شناخته شود. اما چپ آلومینیوم در جوشکاری وقتی مهره بیشتر آشکار است تا آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات به طور کلی می رسد کمی خشن و به خاطر براقیت بالا آلومینیوم زیبایی کلی آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات به ساخت تا حد زیادی کاهش می یابد.

صنعت در حال گردش گفت: آلومینیوم برای بدن انسان مضر آلومینیوم شراب ساخت تجهیزات نیز برای بدن مضر است. در واقع این بحث بررسی تحمل می.

آلومینیوم اما یون های آلومینیوم، اول، نه برای بدن انسان مضر است و تنها در شرایط اسیدی آلومینیوم را می توان تبدیل به یون های آلومینیوم، مشروب کل فرآیند تقطیر می توان گفت به یک محیط خنثی شود.

دوم، آلومینیوم در دمای اتاق معمولی و آسان به هوا اکسیداسیون در سطح آن به شکل فیلم اکسید آلومینیوم متراکم زیرا ماهیت اکسید آلومینیوم بسیار پایدار است، برای جلوگیری از خارج و آلومینیوم بیشتر واکنش شیمیایی است.

علاوه بر این، اکسید آلومینیوم و یا مواد نسوز "معروف"، می تواند مقاومت در برابر هزاران درجه حرارت و مشروب فرآیند تقطیر به دلیل حضور آب می تواند فقط تا 100 درجه. دستگاه آلومینیوم برای بدن مضر است قابل دفاع است.

دیگر بازیکن بزرگ در بازار شراب ساخت تجهیزات استیل شراب ساخت تجهیزات است. فولاد ضد زنگ شراب ساخت تجهیزات، براقیت بالا، سایش سخت جوش تقریبا هیچ زیبا و زیبا، بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان جلا.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه