جیانگسو Prettech ماشین آلات & شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصولات

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

شراب ساخت تجهیزات دانش مقدمه

مشروب سازی تجهیزات با توجه به رده های شراب را می توان به تجهیزات مشروب آبجو تجهیزات تجهیزات شراب، شراب برنج تجهیزات و مختلف دیگر تقسیم شده است. تجهیزات با توجه به اصل دم دم تخمیر تجهیزات، تجهیزات و تجهیزات تقطیر و همچنین بسته بندی بعد پر کردن تجهیزات برای تولید آب میوه می توان به تقسیم. مشروب سازی تجهیزات مطابق با مواد را می توان به چوب دم تجهیزات تجهیزات شراب و آجر، استیل دم تجهیزات آلومینیوم مشروب سازی تجهیزات تجهیزات قلع شراب و چند تن دیگر تقسیم شده است.

از آنجا که نشت بخار، تجهیزات مشروب بزرگ را به عنوان مثال چوب و آجر ترکیب باستانی سنتی تجهیزات آب برزفدتف،، دشوار مهاجرت به دلیل نرخ پایین شراب را حذف کرده اند. قلع مشروب سازی تجهیزات مورد پسند عامه کردن به دلیل گران قیمت است. بنابراین در حال حاضر تجهیزات آب برزفدتف محبوب است که عمدتا تجهیزات آلومینیوم و تجهیزات فولاد ضد زنگ است. فضای آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ بهتر است؟

تجهیزات آب جوش آلومینیوم هنوز اکثریت سهم بازار اشغال، تجهیزات آلومینیوم شراب است معمولا بسیار سبک، حمل آسان آلومینیوم تراکم کوچک است. عملکرد هدایت حرارتی آلومینیوم خوب است بنابراین آلومینیوم شراب تجهیزات راندمان حرارتی بسیار بالا ذخیره سوخت و از شراب سریع میزان شراب بالا است. آلومینیوم هزینه کم، پس قیمت آلومینیوم شراب تجهیزات نسبتا ارزان، آسان برای مصرف کنندگان به رسمیت شناخته شده است. با این حال، بنابراین تجهیزات آلومینیوم شراب به طور کلی به نظر می رسد کمی خشن تری چون آلومینیوم در جوشکاری خطوط واضح تر جوشکاری را ترک خواهد کرد و به دلیل کم براق آلومینیومی، ساخت تجهیزات آلومینیوم شراب کلی زیبایی درجه تا حد زیادی کاهش می یابد. ضرب المثل در صنعت وجود دارد: آلومینیوم برای بدن انسان مضر است پس تجهیزات آب جوش آلومینیوم نیز برای بدن مضر است. در واقع این استدلال متمایل به بررسی دقیق است. اول، برای بدن انسان مضر آلومینیوم اما یون های آلومینیوم نیست و فقط در شرایط اسیدی آلومینیوم را می توان تبدیل به یون های آلومینیوم، مشروب کل فرآیند تقطیر می گفت به محیط خنثی شود. دوم، آلومینیوم در درجه حرارت معمولی به راحتی توسط هوا در سطح آن به شکل فیلم متراکم آلومینیوم به خاطر ماهیت بسیار پایدار آلومینیوم اکسیده می توانید جلوگیری از خارج و آلومینیوم بیشتر واکنش شیمیایی. علاوه بر این، آلومینیوم و یا مواد نسوز "معروف" می تواند مقاومت در برابر هزاران درجه های بالا و مشروب فرآیند تقطیر به دلیل حضور آب مشروب تنها 100 درجه برسد. بنابراین استدلال تجهیزات آلومینیوم برای بدن مضر است قابل دفاع است.

دیگر در بازار تجهیزات آب برزفدتف است معامله بزرگ فولاد ضد زنگ تجهیزات برای تولید آب میوه است. تجهیزات آب برزفدتف استیل براق بالا، سخت مقاوم در برابر سایش، تقریبا بدون جلا، بنابراین مصرف کنندگان مورد علاقه زیبا و جذاب، جوش. کاستی استیل تجهیزات برای تولید آب میوه عملکرد نادیده گرفته شده، اما در ابتدا، می باید. هدایت حرارتی استیل بدتر از آن از آلومینیوم، بنابراین میزان شراب کم و مصرف سوخت است. دوم اینکه هزینه استیل بالا است، و قیمت استیل کلی تجهیزات برای تولید آب میوه بيشتر از نوع همان شراب آلومینیوم. بازار کلی تجهیزات استیل خالص عملکرد بسیار ضعیف است، بهتر است برای انتخاب است. بهترین شراب سازی تجهیزات است آلومینیوم کندانسور (به مزایای هدایت حرارتی آلومینیوم سریع بازی)، هر بشکه فولاد ضد زنگ (برای بازی استفاده از فولاد ضد زنگ آرایشی مقاوم در برابر سایش).


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: A-طبقه 16، R&D توپی 2,No.801 Changwu وسط جاده منطقه Wujin شهر Changzhou جیانگسو چین
تلفن: +86-519-8525 5001
فکس: +86-519-8525 5068
ایمیل:admin@prettech.cn
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | مرجع پروژه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه